ID0380 vastupidav pusa naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 ID0381 
vastupidav pusa naistele

 33.90€ 
 3XL-6XL : 35.90€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist Naiste mudel (regular fit)

 Klassikaline ümmarguse kaelusega pusa
 Kuulub EU Ecoline märgi alla: puuvill on vastutustundlikult toodetud ja polüester taaskasutatud
 Võib pesta 60 kraadiga, sobib ideaalselt ka nt töörõivastuseks
 Vastupidav
 Tugevdatud õla- ja kaeluseõmblus
 Ei ole seest uhutud materjal
 Materjal: 60% puuvill / 40% taaskasutatud polüester
 Kaal: 320 g/m²
ID0381 vastupidav pusa naistele: jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi kooslus

ID0381 pusa naistele ühendab endas vastutustundliku tootmise ja kõrge kvaliteedi, pakkudes stiilset ja vastupidavat rõivaeset igapäevaseks kandmiseks. Regular fit lõige koos klassikalise ümmarguse kaelusega teeb sellest pusast mitmekülgse valiku, mis sobib suurepäraselt erinevateks tegevusteks, olgu selleks töö või vaba aeg.

Pusa kuulub EU Ecoline märgi alla, mis tähendab, et puuvill on toodetud vastutustundlikult ja polüester on saadud taaskasutusprotsessi kaudu. See tagab, et iga pusa valmistamisel on arvestatud keskkonnasõbralikkuse ja jätkusuutlikkuse põhimõtetega, pakkudes tarbijatele teadlikku valikut.

Tugevdatud õla- ja kaeluseõmblus lisavad rõivaesemele vastupidavust, tagades, et pusa säilitab oma kuju ja kvaliteedi ka pärast korduvaid pesukordi. Erinevalt paljudest teistest pusadest ei ole ID0381 pusa seest uhutud, mis annab kangale tugevama ja vastupidavama struktuuri, samas säilitades mugavuse ja pehmuse.

Pusa on disainitud nii, et seda võib pesta kuni 60 kraadi juures, muutes selle ideaalseks valikuks töörõivastuseks või aktiivseks kasutamiseks, kus rõivad vajavad tihti ja põhjalikku puhastust. Materjali koostis - 60% puuvill ja 40% taaskasutatud polüester - tagab nii mugavuse kui ka vastupidavuse, kaaludes 320 g/m², mis on ideaalne tasakaal kerguse ja soojuse vahel.

ID0381 pusa on suurepärane valik naistele, kes otsivad kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud rõivaeset, mis ühendab endas mugavuse, stiili ja jätkusuutlikkuse.

TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED