K474 
klassikaline mugav unisex pusa

 12.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist Unisex mudel, sobib nii meestele kui naistele
 Sobib ideaalselt tööle/kontorisse, üritustele ja vabal ajal kandmiseks
 Seest uhutud materjal (väga pehme)
 Lai valik toone ja suuruseid
 Materjal: 80% puuvill / 20% polüester
 Kaal: 280 g/m²K474 klassikaline unisex pusa: mitmekülgsus ja mugavus igaks olukorraks

K474 pusa on loodud mugavust ja stiili silmas pidades, pakkudes suurepärast valikut nii meestele kui naistele. Selle unisex mudel tagab, et pusa sobib suurepäraselt erinevate kehatüüpidega, olles ideaalne valik tööle või kontorisse, üritustele ning vabal ajal kandmiseks.

Pusa peamine eripära on selle seesmine uhutud materjal, mis tagab erakordse pehmuse ja mugavuse, muutes iga kandmise kogemuse nauditavaks. Lisaks mugavusele on K474 pusa saadaval laias valikus toone ja suuruseid, pakkudes igaühele võimalust leida enda jaoks ideaalne variant.

Materjalikoostis - 80% puuvill ja 20% polüester - ühendab endas hingavuse ja vastupidavuse, tagades, et pusa on nii pehme kui ka kestev. Kaaluga 280 g/m² on see pusa piisavalt tihe, et pakkuda soojust, ent samas piisavalt kerge, et tagada mugavus ja liikumisvabadus igapäevases kasutuses.

K474 pusa on suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonnale pakkuda kvaliteetset ja stiilset rõivastust, samuti eraisikutele, kes otsivad mitmekülgset ja mugavat rõivaeset, mis sobib igaks elujuhtumiks.


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED