K488 vastupidav kapuutsita pusa

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 K488 
vastupidav kapuutsita pusa

 19.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumistK488 vastupidav kapuutsita unisex pusa: tööks ja vabaks ajaks

K488 pusa on loodud vastupidavuse ja mugavuse silmas pidades, pakkudes kvaliteetset valikut nii töörõivastuseks kui ka igapäevaseks kandmiseks. Regular fit lõige tagab mugava ja vaba istuvuse, sobides suurepäraselt nii meestele kui naistele.

Erilise tähelepanu on saanud pusa materjalivalik ja hooldusomadused. 80% puuvilla ja 20% polüestri koostis tagab pehmuse ja hingavuse, samas kui 300 g/m² kaal lisab kangale tihedust ja vastupidavust. Siledapinnaline kangas mitte ainult ei tundu meeldivalt nahal, vaid on ka lihtne hooldada, säilitades oma kvaliteedi ja välimuse ka peale pesu.

Pusa on disainitud kestma - seda võib pesta kuni 60 kraadiga, muutes selle ideaalseks valikuks nii töörõivastuseks kui ka muudeks tegevusteks, kus rõivad võivad saada tugevalt määrdunud. Klassikaline ümmarguse kaelusega disain ja ajatu stiil teevad sellest pusast mitmekülgse lisandi, mis sobib suurepäraselt erinevate riietuste ja stiilidega.

K488 pusa on suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad pakkuda oma töötajatele vastupidavat ja mugavat töörõivastust, samuti eraisikutele, kes hindavad kvaliteeti ja funktsionaalsust oma igapäevastes rõivavalikutes. Unisex mudel (regular fit)
 Klassikaline ümmarguse kaelusega pusa
 Võib pesta 60 kraadiga, sobib ideaalselt ka nt töörõivastuseks
 Pehme ja siledapinnaline pusa
 Materjal: 80% puuvill / 20% polüester
 Kaal: 300 g/m²
TUTVU TEISTE "WORK" TOODETEGA

► WORK

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSADTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED