BREAK W naiste taaskasutatud polüestriga pusa

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 BREAK W 
taaskasutatud polüestriga pusad
 24.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
 Naiste mudel (regular fit)
 Kaeluses puudub brändi silt
 Ei ole seest uhutud (ei ole seest "karvane")
 Materjal: 80% puuvill / 20% taaskasutatud polüester
 Kaal: 280 g/m²Break W taaskasutatud polüestriga pusad: stiilsus ja jätkusuutlikkus igapäevases riietuses

Break W taaskasutatud polüestriga pusad pakuvad mugavust ja stiili, olles samal ajal keskkonnasõbralikud. Need naiste pusad on disainitud regular fit lõikega, tagades sellega ideaalse sobivuse ja mugavuse. Eemaldatud brändi silt kaelusest lisab minimalistlikku elegantsi, võimaldades pusasid kohandada vastavalt isiklikule stiilile või brändi nõuetele.

Materjalikooslus, kus 80% moodustab kvaliteetne puuvill ja 20% taaskasutatud polüester, rõhutab jätkusuutlikkust ilma mugavusest loobumata. Taaskasutatud polüester vähendab oluliselt jäätmete hulka ja keskkonnamõju, muutes need pusad ideaalseks valikuks keskkonnateadlikele tarbijatele.

Kaaluga 280 g/m² on need pusad piisavalt soojad, et pakkuda mugavust jahedamatel päevadel, kuid piisavalt kerged, et neid mugavalt kanda siseruumides. Unikaalne omadus, et pusad ei ole seest uhutud, tähendab, et need ei ole seest "karvasena" tuntud, pakkudes siledat ja mugavat kandekogemust.

Break W taaskasutatud polüestriga pusad on suurepärane valik ettevõtetele, asutustele ja eraisikutele, kes väärtustavad kvaliteeti, mugavust ja keskkonnasõbralikkust. Nende pusade valimine näitab teadlikku lähenemist moele, ühendades stiili ja jätkusuutlikkuse harmooniliseks tervikuks.
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED