Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

 MOON W 
naiste kapuutsi ja taskutega oversized pusa

 25.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist



 Oversized lõikega naiste kapuutsiga pusa
Pikendatud õlajoon
Neutraalne suuruse silt kaeluses
Materjal seest uhutud (pehme)
Külgedel kängurutaskud
Paelte otsetes metalldetailid
Kapuutsi osas, kust paelad väljuvad, on metalldetailid
Materjal: 80% puuvill / 20% polüester
Kaal: 280 g/m²




Moon W naiste kapuutsi ja taskutega oversized pusa: mugavus kohtub stiiliga

Moon W naiste kapuutsi ja taskutega oversized pusa on disainitud mugavust ja stiili silmas pidades. Oversized lõige koos pikendatud õlajoonega loob lõdvestunud, kuid samas šiki välimuse, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Neutraalne suuruse silt kaeluses võimaldab pusa kohandada vastavalt individuaalsele stiilile ilma brändi identiteeti esiplaanile tõstmata.

Pusa pehme, seest uhutud materjal tagab erakordse mugavuse, muutes selle ideaalseks valikuks jahedamateks päevadeks. Külgedel asetsevad kängurutaskud lisavad praktilisust, pakkudes mugavat lahendust väikeste esemete kaasaskandmiseks või käte soojendamiseks. Paelte otsad ja kapuutsi osa, kust paelad väljuvad, on viimistletud metalldetailidega, lisades pusa disainile peent elegantsi.

Materjali koostis, 80% puuvill ja 20% polüester, ühendab endas naturaalse materjali pehmuse ja sünteetilise kiudude vastupidavuse, tagades pusa pikaajalise kvaliteedi. 280 g/m² kaaluga kangas on ideaalne tasakaal soojuse ja hingavuse vahel, pakkudes mugavust erinevates ilmastikuoludes.

Moon W naiste kapuutsi ja taskutega oversized pusa on suurepärane valik ettevõtetele, asutustele ja eraisikutele, kes otsivad mugavat, kuid stiilset rõivaeset, mis ühendab endas kvaliteeti, mugavust ja praktilisust. Selle pusa valimine näitab teadlikku lähenemist moele, pakkudes samal ajal lõdvestunud ja mugavat kandekogemust.





TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED