VERTEX HOODIE mugav ja vastupidav kapuutsiga tööpusa meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 VERTEX HOODIE 
mugav ja vastupidav kapuutsiga tööpusa meestele

Vertex hoodie: tööks loodud mugavus ja vastupidavus

Vertex hoodie on disainitud meestele, kes vajavad tööl olles vastupidavust ja mugavust. Sirge lõikega mudel tagab klassikalise sobivuse, mis ei piira liikumist, muutes selle ideaalseks valikuks aktiivseks tööpäevaks.

Topeltkangas koos kapuutsi voodriga pakub lisasoojust ja kaitset elementide eest, samas kui reguleeritavad elastsed pingutusnöörid kapuutsil võimaldavad kohandada kapuutsi sobivust vastavalt ilmastikutingimustele. Kängurutasku ja kaks peidetud lukuga taskut pakuvad praktilisi lahendusi tööriistade või isiklike esemete hoidmiseks.

Raglaanvarrukad koos kahekordse õmblusega suurendavad pusa vastupidavust ja liikumisvabadust, samas kui 2:2 soonikkoes alumine äär, varrukaotsad ja kaelus, milles on 5% elastaani, tagavad pusa vormi säilimise ka aktiivsel kasutamisel. Pöidlaaukudega varrukaotsad lisavad mugavust ja hoiavad varrukad paigal, muutes selle pusa sobilikuks ka jahedamateks tööpäevadeks.

Materjali koostis, 80% puuvill ja 20% polüester, ühendab endas naturaalse materjali mugavuse ja sünteetilise kiudude vastupidavuse, tagades pusa pikaajalise kvaliteedi ja funktsionaalsuse. 300 g/m² kaaluga kangas on piisavalt soe, et pakkuda mugavust jahedatel päevadel, kuid samas piisavalt hingav, et vältida ülekuumenemist intensiivsel tööl.

Vertex hoodie on suurepärane valik ettevõtetele ja töötajatele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja praktilist töörõivast, mis ühendab endas professionaalse välimuse ja tööks vajaliku vastupidavuse.• Meeste kapuutsiga mudel (sirge lõige)
• Topeltkangas
 Kapuuts voodriga
 Reguleeritavad elastsed pingutusnöörid kapuutsil
 Kängurutasku
 2 peidetud lukuga taskut
• Raglaanvarrukad kahekordse õmblusega
• 2:2 soonikkoes alumine äär, varrukaotsad ja kaelus, milles on 5% elastaani
 Pöidlaaukudega varrukaotsad
• Materjal: 80% puuvill / 20% polüester
• Kaal: 300 g/m² 36.9€ 
 4XL : 38.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
KLASSIKALINE MUDEL

TUTVU TEISTE "WORK" TOODETEGA

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSAD


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED