MERGER mõnus säbruliste toonidega meeste pusa

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 MERGER 
mõnus säbruliste toonidega meeste pusa

Merger mõnus säbruliste toonidega meeste pusa: stiilne ja mugav valik igapäevaseks kandmiseks

Merger meeste pusa on loodud mugavuse ja stiili silmas pidades, pakkudes ainulaadset säbrulist disaini, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks. Raglaanvarrukatega disain mitte ainult ei lisa sportlikku ilmet, vaid tagab ka suurema liikumisvabaduse, muutes selle ideaalseks valikuks aktiivse elustiiliga meestele.

Materjalikoostis, 65% polüester ja 35% puuvill, ühendab sünteetilise materjali vastupidavuse ja puuvilla loodusliku pehmuse, pakkudes mugavat ja hingavat kandekogemust. 280 g/m² kaaluga kangas on ideaalne tasakaal soojuse ja kerguse vahel, sobides nii jahedamate ilmade kihtide kandmiseks kui ka soojemate päevade üksikrõivaesemena.

Erinevalt fliisist pusadest, mille sisepind võib olla soe ja "karvane", on Merger pusa disainitud ilma fliisita sisepinnata, tagades seeläbi parema hingavuse ja mugavuse erinevates ilmastikutingimustes.

Merger meeste pusa on suurepärane valik neile, kes otsivad mitmekülgset ja mugavat rõivaeset, mis ühendab endas unikaalset disaini ja praktilisust. Selle pusa säbrulised toonid ja kaasaegne lõige teevad sellest ideaalse lisandi igale mehe garderoobile, pakkudes stiili ja mugavust igapäevaseks kandmiseks.• Ei ole seest fliisine

• Raglaanvarrukad
• Materjal: 65% polüester / 35% puuvill

• Kaal: 280 g/m²  17.9€ 
 3XL : 18.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSADTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED