Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

MEESTE KOOTUD JAKK HELLY HANSEN HAY RIVER POLARTEC

Helly Hansen Hay River kootud jakk on suurepärane valik nii tööalaseks kandmiseks kui ka vaba aja veetmiseks, ühendades endas soojuse, kerguse ja stiili. 

Jakk on valmistatud Polartec Thermal Pro kootud fliisist, mis on tuntud oma erakordse soojuspidavuse ja kerguse poolest, pakkudes kasutajale mugavust ja kaitset külmade ilmastikutingimuste eest.

Saadaval on mitu värvivarianti – sinine, tumesinine ja must, mis võimaldavad valida just endale sobiva variandi. Suuruste valik ulatub XS-st kuni 4XL-ni, tagades, et igaüks leiab endale sobiva suuruse. Jaki materjal on 100% polüester, mis tagab vastupidavuse ja kerge hoolduse.

Lisadetailide hulka kuuluvad lukuga küljetaskud mugavaks ja turvaliseks esemete hoiustamiseks, pikendatud seljaosa, mis pakub lisakaitset külma tuule eest, stiilne HH logo varrukal ja jaki alaservas, lõuakaitse tõmbluku ülaosas ja kõrge kaelus koos nöörpingutiga alaservas, mis aitavad kaitsta kandjat külma ja tuule eest.

Helly Hansen Hay River jakk on disainitud nii, et see sobib ideaalselt nii ametlikumaks väljas töötamiseks kui ka lõõgastavaks ajaveetmiseks nädalavahetusel. Tänu oma universaalsele disainile ja tehnilistele omadustele on see jakk suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele pakkuda kvaliteetset tööriietust, samas sobib see ka eraisikutele, kes hindavad kvaliteeti ja funktsionaalsust oma igapäevariietuses.Helly Hansen Hay River kootud fliis on soe ja mõnus. Lisaks näeb piisavalt soliidne välja, et sobib kandmiseks ka vabal ajal. Polartec Thermal Pro tehnoloogia tagab ekstra soojuse ja kerguse.

- Värvus: sinine, tumesinine, must
- Suurused: XS - 4XL
- Kaal: 315g/m²
- Materjal: 100% polüester
- Polartec Thermal Pro kootud fliis
- Lukuga küljetaskud
- Pikendatud seljaosa
- HH logo varrukal ja jaki alaservas
- Lõuakaitse (klapp tõmbluku ülaservas)
- Kõrge kaelus
- Nöörpinguti alaservas
 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.