Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

MEESTE LÜHIKESE LUKUGA PUSA HELLY HANSEN OXFORD

Helly Hansen Oxford meeste lühikese lukuga pusa on valmistatud 100% puuvillast, pakkudes suurt mugavust ja vastupidavust igapäevaseks kandmiseks. 

Selle minimalistlik ja praktiline disain sisaldab poolikut lukku, mis võimaldab hõlpsat riietumist ja stiili kohandamist vastavalt ilmastikuoludele või isiklikele eelistustele.

Pusa on saadaval mitmes klassikalises värvitoonis: sinine, tumesinine, hall ja must. Need värvivalikud muudavad selle lihtsaks sobitada erinevate riietusesemetega, olles samal ajal piisavalt neutraalsed, et sobida erinevatesse keskkondadesse, alates töökohast kuni vaba aja veetmiseni.

Suurused S kuni 3XL tagavad, et erineva kehaehitusega inimesed leiavad endale sobiva suuruse, pakkudes mugavust ja liikuvust. Lühike lukk lisab pusa disainile modernset aktsenti ja pakub lisavõimalust ventilatsiooniks, kui seda on vaja.

Helly Hansen Oxford lühikese lukuga pusa on ideaalne valik meestele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja stiilset riietust, mis on universaalne ja kergesti kohandatav erinevateks tegevusteks.Värvus: sinine, tumesinine, hall, must
Suurused: S - 3XL
Materjal: 100% puuvill
1/2 lukuga
 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.