WK271 naiste polo igapäevaseks kasutamiseks

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 WK271 
naiste polo igapäevaseks kasutamiseks

WK271 naiste polo on loodud mugavuse ja stiili silmas pidades, et pakkuda igapäevaseks kasutamiseks suurepärast kandmiskogemust. 

Polo koostis - 65% polüester ja 35% puuvill - tagab, et kangas on vastupidav, hingav ja kergesti hooldatav, kaaludes 220 g/m². See kombinatsioon teeb polost ideaalse valiku nii tööl kui ka vabas õhus viibimiseks.

Tänu anti-pilling töötlusele ei muutu särk kergesti topiliseks, säilitades oma esialgse välimuse ka pärast mitmeid pesukordi. Kontrastsed triibud lisavad visuaalset huvi ja võimaldavad polo hõlpsalt sobitada ettevõtte või rühma spetsiifilise sümboolikaga, muutes selle ideaalseks valikuks korporatiivseteks üritusteks või meeskonna ühtsuse demonstreerimiseks.

WK271 eristub ka praktiliste disainielementidega nagu külgedel asuvad väikesed lõhikud, mis tagavad parema liikuvuse, ja kergelt kehasse lõige, mis rõhutab naiselikku figuuri ilma liigse kitsendamiseta. Polo on pestav kuni 60 kraadi juures, mis tähendab, et see on lihtsasti hooldatav ja säilitab oma kvaliteedi pika aja vältel.

WK271 on suurepärane valik naistele, kes otsivad kvaliteetset ja stiilset polo särki, mis on funktsionaalne igapäevases kasutuses ja sobib suurepäraselt ka professionaalseks kandmiseks. Naiste mudel
 Sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks
 Anti-pilling töötlus - ei lähe kergesti topiliseks
 Kontrastsed triipud - ideaalne sobitamiseks nt ettevõtte või rühma sp
 Külgedel väikesed lõhikud
 Kergelt kehasse lõige
 Pestav 60 kraadiga
 Materjal: 65% polüester / 35% puuvill
 Kaal: 220 g/m² 14.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED