WK4001 suurepärane töörõivas

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 WK4001 
suurepärane töörõivas

WK4001 on unisex mudel, mis on kujundatud vastupidavuse ja mugavuse silmas pidades, tehes sellest suurepärase valiku töörõivaks. 

See on valmistatud 80% puuvillast ja 20% polüestrist, kaaludes 300 g/m², mis tagab nii vastupidavuse kui ka mugavuse pikaks ajaks.

Rõiva disainil on mitmeid praktilisi omadusi. Küljeõmbluses peidetud tõmblukuga tasku pakub turvalist hoiustamisvõimalust isiklikele esemetele, samal ajal kui pikemalt lõigatud seljaosa tagab parema katvuse ja kaitse töötamisel. Õlad ja küünarnukid on tugevdatud, mis lisab rõivale lisakindlust kõige suurema koormusega piirkondades.

Materjal on eeltöödeldud kõrgetel temperatuuridel, et välistada pesus kokkutõmbumine, mis võimaldab pesta rõivast kuni 60 kraadi juures ilma kvaliteedi kaotuseta. See tagab, et rõivas säilitab oma kuju ja funktsionaalsuse ka pärast korduvaid pesukordi.

WK4001 on ideaalne valik nii meestele kui naistele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja vastupidavat töörõivast, mis on valmis vastu pidama ka kõige nõudlikumates töökeskkondades. Unisex mudel
 Suurepärane töörõivas
 Küljeõmbluses peidetud tõmblukuga tasku
 Seljaosa on pikemalt lõigatud
 Õlad ja küünarnukid on tugevdatud osadega
 Mõnusalt pehme materjal on eeltöödeldud kõrgetel temperatuuridel, et välistada pesus kokkutõmbumine (masinpestav 60 kraadiga)
 Materjal: 80% puuvill / 20% polüester
 Kaal: 300 g/m² 23.9€ 
 3XL-5XL : 25.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
POLO

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED