Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

MEESTE TALVEJOPE ACODE

Meeste Talvejope Acode pakub ideaalset kombinatsiooni funktsionaalsusest ja kaitsvatest omadustest, mis sobivad hästi nii ettevõtete töötajatele kui ka eraisikutele, kes peavad töötama või liikuma talvistes oludes. 

Jope on saadaval klassikalistes mustas ja tumesinises ning säravas punases värvitoonis, pakkudes valikut erinevate ettevõtete stiili- ja turvanõuetele vastamiseks. Suurused ulatuvad S-ist kuni 3XL-ini, võimaldades laia sobivusvahemikku.

Valmistatud 100% polüesterkangast, mis on 200 g/m² tihedusega ja veekindlusega kuni 5000 mm, hoiab see jope kandja kuiva ja soojas ka tugeva vihma või lume korral. Fliisiga kaetud krae sisepind ning nöörpingutiga reguleeritav kapuuts, mida on võimalik täielikult eemaldada, tagavad täiendava soojuse ja kaitse. Pikendatud seljaosa hoiab selja ja alaselja tuule eest kaitstuna, muutes jope praktiliseks erinevates töö- ja välitingimustes.

Ettevõtete töötajatele, kes vajavad tööriietuses vastupidavust ja praktilisust, on jope varustatud mitmete oluliste omadustega. Eesmine tõmblukk on kaetud tormiklapiga, pakkudes lisakaitset tuule ja niiskuse eest. Lukkudega küljetaskud ning rinnataskud võimaldavad turvaliselt hoida tööriistu ja muid olulisi esemeid. Nöörpinguti jope alaservas võimaldab individuaalset reguleerimist ning lisab kandjale mugavust.

Meeste Talvejope Acode sobib ideaalselt ettevõtetele, kes soovivad pakkuda oma töötajatele tööriietust, mis ühendab vastupidavuse, praktilisuse ja mugavuse. Samuti on see ideaalne valik eraisikutele, kes hindavad kvaliteetset kaitset ja soovivad talvel end soojana ja kuivana hoida.- Värvus: must, tumesinine, punane
- Suurused: S - 3XL
- Veekindel 5000mm
- Materjal: 100% polüester, 200 g/m²
- Krae sisepind kaetud fliisiga
- Nöörpingutiga reguleeritav kapuuts
- Lukuga eemaldatav kapuuts
- Eesmine tõmblukk kaetud tormiklapiga
- 2 küljetaskut lukkudega
- 2 rinnataskut lukkudega
- Nöörpinguti jope alaservas
- Pikendatud seljaosa Küsi hinda 
Küsi pakkumist.

ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
NB: Palume päringusse kirjutada soovitud mudeli nimi, suurus, värv, kogus, trükiasukoht, jne.

Kui teie soovitud toodet või kogust meil laos ei ole, saadame koos hinnapakkumisega ka orienteeruva tarneaja.


 SARNASED TOOTED 

MEESTE TALVEJOPE - ACODE WINDWEAR
NAISTE TALVEJOPE - ACODE