Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

NAISTE TALVEJOPE ACODE

Naiste Talvejope Acode on loodud pakkuma usaldusväärset kaitset külma ja märja ilma vastu, sobides nii ettevõtete töötajatele kui ka eraisikutele, kes vajavad vastupidavat ja funktsionaalset talveriietust.

See veekindel jope (kuni 5000 mm) on valmistatud 100% polüesterkangast tihedusega 200 g/m², pakkudes nii soojust kui ka mugavust. Klassikalised värvitoonid – must, tumesinine ja punane – ning suuruste vahemik S-ist kuni 2XL-ini võimaldavad leida sobiva variandi erinevate kehatüüpide ja eelistuste jaoks.

Fliisiga vooderdatud krae sisepind ja nöörpingutiga reguleeritav kapuuts aitavad hoida sooja ka kõige külmematel päevadel. Eemaldatav kapuuts pakub paindlikkust vastavalt kandja vajadustele ja ilmastikuoludele. Eesmine tõmblukk on kaetud tormiklapiga, et hoida eemal tuule ja niiskuse. Lukkudega küljetaskud ja rinnataskud võimaldavad turvaliselt hoiustada vajalikke esemeid, samas kui nöörpingutiga reguleeritav jope alaserv ning pikendatud seljaosa tagavad täiendava mugavuse ja kaitse.

See jope on ideaalne ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele pakkuda vastupidavat väliriietust, mis kaitseb isegi kõige karmimates ilmastikutingimustes. Samuti sobib see suurepäraselt eraisikutele, kes hindavad sooja ja mugavat talveriietust, mis hoiab neid kuivana ning kaitstuna kogu päeva vältel.- Värvus: must, tumesinine, punane
- Suurused: S - 2XL
- Veekindel 5000mm
- Materjal: 100% polüester, 200 g/m²
- Krae sisepind kaetud fliisiga
- Nöörpingutiga reguleeritav kapuuts
- Lukuga eemaldatav kapuuts
- Eesmine tõmblukk kaetud tormiklapiga
- 2 küljetaskut lukkudega
- 2 rinnataskut lukkudega
- Nöörpinguti jope alaservas
- Pikendatud seljaosa


 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.
ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
 SARNASED TOOTED 

MEESTE TALVEJOPE - ACODE
MEESTE TALVEJOPE - ACODE WINDWEAR