Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

MEESTE TALVEPARKA CRAFT MOUNTAIN PADDED

Meeste talveparka Craft Mountain Padded on loodud pakkuma stiili ja funktsionaalsust, ühendades endas kaasaegse disaini ja praktilised omadused. 

Parka sobib suurepäraselt nii linnatänavatele kui ka loodusesse, pakkudes kõrgetasemelist kaitset keeruliste ilmastikutingimuste korral.

Parka on valmistatud 100% polüestrist, mis on tuule- ja vihmakindel. Materjali veepidavus ja hingavus on mõlemad 8000 mm ja 8000 g/m²/24h, tagades, et parka on piisavalt vastupidav, et kaitsta kandjat vihma ja lume eest, samal ajal võimaldades kehal hingata ja vältides ülekuumenemist.

Disainielemendid, nagu kõrge kaelus ja eemaldatav kapuuts, lisavad kohandatavust ja funktsionaalsust, võimaldades kandjal parkat vastavalt ilmastikule ja isiklikele eelistustele seadistada. Parka must värv ja suuruste valik S kuni 4XL teevad sellest sobiva valiku erineva suuruse ja stiilieelistusega kasutajatele. Lisaks suurendavad helkurdetailid kandja nähtavust pimedas, lisades ohutust nii linnas kui ka looduses liikumisel.

Craft Mountain Padded meeste talveparka on täiuslik valik neile, kes hindavad kvaliteeti ja stiili, otsides riietust, mis hoiab neid soojas ja kuivas ning näeb samal ajal hea välja igas keskkonnas.Craft Mountain Padded parka on kaasaegane ja elegantne. Parkal on kõrge kaelus ning eemaldatav kapuuts. Sobib suurepäraselt nii linnatänavale kui ka loodusesse. Pehme, tuule- ja vihmakindel materjal koos soojustusega annab kaitset ning tagab mugava ja sooja olemise ka keerulisemates ilmastikuoludes.
Tagasihoidlikud logod ning helkurdetailid.

- Värvus: must
- Suurused: S - 4XL
- Materjal: 100% polüester
- Veepidavus 8000/hingavus 8000 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.
ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
NB: Palume päringusse kirjutada soovitud mudeli nimi, suurus, värv, kogus, trükiasukoht, jne.

Kui teie soovitud toodet või kogust meil laos ei ole, saadame koos hinnapakkumisega ka orienteeruva tarneaja.


 SARNASED TOOTED 

MEESTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED
MEESTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET
NAISTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED
NAISTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET

NAISTE TALVEJOPE CRAFT - UTILITY W

NAISTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED