Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

NAISTE TALVEPARKA CRAFT MOUNTAIN PADDED

Naiste talveparka Craft Mountain Padded ühendab endas kaasaegset elegantsi ja praktilisust, sobides ideaalselt nii linnakeskkonda kui ka loodusesse. 

Parka on valmistatud kõrge kaeluse ja eemaldatava kapuutsiga, mis tagab lisakaitse ja kohandatavuse erinevate ilmastikutingimuste korral.

Parka peamine materjal on 100% polüester, mis on nii tuule- kui vihmakindel. Veepidavuse ja hingavuse näitajad on 8000 mm ja 8000 g/m2/24h vastavalt, mis tähendab, et parka pakub suurepärast kaitset vihma ja lume eest, samal ajal võimaldades kehal hingata ja vältides liigset higistamist aktiivse kasutuse ajal.

Parka on disainitud tagasihoidliku välimusega, musta värvi ja suurustes XS kuni 2XL, mis teeb sellest stiilse ja universaalse valiku erinevatele kasutajatele. Lisaks on parkal helkurdetailid, mis suurendavad nähtavust pimedas, muutes selle ohutumaks valikuks nii linnatänavatel kui ka pimedal ajal looduses liikudes.

Pehme materjal ja kvaliteetne soojustus tagavad mugava ja sooja olemise, isegi keerulisemates ilmastikuoludes, pakkudes nii stiili kui ka funktsionaalsust. Craft Mountain Padded naiste talveparka on suurepärane valik neile, kes otsivad usaldusväärset, soojapidavat ja stiilset riietust külma hooaja tarbeks.Craft Mountain Padded parka on kaasaegane ja elegantne. Parkal on kõrge kaelus ning eemaldatav kapuuts. Sobib suurepäraselt nii linnatänavale kui ka loodusesse. Pehme, tuule- ja vihmakindel materjal koos soojustusega annab kaitset ning tagab mugava ja sooja olemise ka keerulisemates ilmastikuoludes.
Tagasihoidlikud logod ning helkurdetailid.

- Värvus: must
- Suurused: XS - 2XL
- Materjal: 100% polüester
- Veepidavus 8000/hingavus 8000


 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.
ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
 SARNASED TOOTED 

NAISTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET
NAISTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED

NAISTE TALVEJOPE CRAFT - UTILITY W

MEESTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED
MEESTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET
MEESTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED