Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

NAISTE TALVEJOPE CRAFT UTILITY W

Naiste talvejope Craft Utility W on loodud pakkuma maksimaalset kaitset ja soojapidavust külmemate ilmade korral. Jope on saadaval musta ja tumesinise värvivalikuna ning suurustes XS kuni 2XL, mis võimaldab leida sobiva variandi erineva kehaehitusega kasutajatele.

Jope on tuule- ja veekindel, mis teeb sellest ideaalse valiku talvisteks seiklusteks. Vooderdatud kehaosa, varrukad ja kapuuts tagavad, et soojus püsib sees ja külm väljas. Krae sisemine pool on kaetud pehme fliisiga, pakkudes lisamugavust ja soojust kaelapiirkonnas.

Jope funktsionaalsust täiendavad mitmed praktilised omadused:

  • Eemaldatav kapuuts, mida saab vastavalt ilmastikule kohandada, on varustatud takjakinnisega, mis võimaldab kapuutsi hõlpsasti reguleerida.
  • Jope alumine äär on samuti reguleeritav, tagades täiusliku istuvuse ja suurendades kaitset külma tuule eest.
  • Kaks lukuga küljetaskut ja kaks klapiga rinnataskut pakuvad piisavalt ruumi vajalike esemete turvaliseks hoiustamiseks.
  • Luku all asuv tormiklapp suurendab tuulekindlust, hoides kandja soojas ja kaitstuna.

Craft Utility W naiste talvejope on suurepärane valik neile, kes otsivad usaldusväärset ja stiilset jopet, mis suudab vastu pidada talvistele ilmastikuoludele. Jope disain ja materjalid on hoolikalt valitud, et tagada kõrge kvaliteet ja maksimaalne funktsionaalsus.Craft Utility jope on tuule- ja veekindel. Jopel on vooderdatud nii kehaosa, varukad kui ka kapuuts, et tagada maksimaalne soojapidavus. Takjakinnisega reguleeritav kapuuts ja jope alumine äär. Krae sisemine pool vooderdatud mõnusa pehme fliisiga.

- Värvus: must, tumesinine
- Suurused: XS - 2XL
- 2 lukuga küljetaskut
- 2 klapiga rinnataskut
- Luku all tormiklapp, tuulekindluse suurendamiseks
- Eemaldatav kapuuts


 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.
ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
 SARNASED TOOTED 

NAISTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET 
NAISTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED
NAISTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED

MEESTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED
MEESTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET
MEESTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED