EASYGO nööridega puuvillane sussikott/seljakott

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 EASYGO 
nööridega puuvillane sussikott/seljakott

EasyGo nööridega puuvillane sussikott/seljakott on suurepärane valik keskkonnasõbralikuks ja stiilseks kandmislahenduseks. 

Valmistatud 100% puuvillast, mis on tuntud oma pehmuse ja hingavuse poolest, pakub see kott mugavust ja vastupidavust igapäevaseks kasutamiseks. Koti mõõdud on 47x37 cm ja kaal 195 g/m², mis teeb sellest ideaalse valiku nii õpikute, spordiriiete kui ka muude isiklike esemete kandmiseks.

Koti disain sisaldab puuvillaseid paelu, mis võimaldavad koti suud lihtsalt ja turvaliselt sulgeda, ning sisemist lukuga taskut mõõtmetega 20x23 cm, mis on ideaalne väikeste esemete, nagu võtmed või mobiiltelefon, turvaliseks hoiustamiseks. Saadaval kaheksas erinevas toonis, võimaldab EasyGo kott leida sobiva variandi, mis vastab iga kasutaja stiilieelistustele või organisatsiooni värviskeemile.

See kott on eriti atraktiivne koolidele, lasteaedadele ja spordiklubidele, kuna pakub suurepärast võimalust kohandada kotte oma logode või embleemidega, edendades nii organisatsiooni identiteeti. EasyGo koti looduslik materjal ja lihtne disain muudavad selle ideaalseks platvormiks kohandamiseks, olgu selleks siis siiditrükk, tikand või muu dekoratiivne tehnika. Koti kohandamine aitab kaasa ühtekuuluvustunde loomisele ja tugevdab organisatsiooni brändi, muutes selle ideaalseks valikuks mitte ainult isiklikuks kasutuseks, vaid ka organisatsiooniliseks kasutuseks. Materjal: 100% puuvill
 Paeltega suletav
 Puuvillased paelad
 Sisemine lukuga tasku: 20x23cm

 Mõõdud: 47x37 cm
 Kaal: 195 g/m² 
 4.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED