URBAN sussikott/seljakott

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 URBAN 
sussikott/seljakott

Urban sussikott/seljakott on suurepärane valik koolidele, lasteaedadele ja spordiklubidele, pakkudes mitmekülgset kasutust ja kohandatavust. 

Valmistatud 100% polüestrist, tagab see kott vastupidavuse ja kergususe, mis on hädavajalik igapäevaseks kasutamiseks laste ja spordiharrastajate poolt. Kott mahutab 7.5 liitrit, mis on ideaalne suurus õpikute, vahetusriiete või spordivarustuse jaoks, samal ajal pakkudes mugavat kandmist.

Koti saadavus 18 erinevas toonis võimaldab koolidel, lasteaedadel ja spordiklubidel valida just nende värvid, mis sobivad organisatsiooni värviskeemiga, aidates sellega kaasa ühtsele identiteedile. Lisaks pakub Urban kott võimalust trükkida peale kooli, lasteaia või klubi logo, mis mitte ainult ei tõsta brändi nähtavust, vaid aitab kaasa ka organisatsiooni kuuluvustunde loomisele.

Urban sussikott/seljakott on seetõttu eriti väärtuslik valik õppeasutustele ja spordirühmadele, kus on oluline ühendada praktilisus ja esteetiline väljanägemine. Koti kohandatavus ja vastupidavus teevad sellest ideaalse valiku, mis toetab aktiivset elustiili ja edendab organisatsiooni imago. Materjal: 100% polüester
 Mahutavus: 7.5 L
 Kõrgus: 45 cm / Laius: 34.5 cm
   2.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED