KI0649 mitmekülgne suur spordikott

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 KI0649 
mitmekülgne suur spordikott

KI0649 mitmekülgne suur spordikott on disainitud nii igapäevaseks aktiivseks kasutamiseks kui ka erinevate spordialade tarbeks. 

Kott on valmistatud 100% polüestrist, tagades kerguse ja vastupidavuse kaaluga vaid 530 g/m². Lisaks kaitseb materjal teie varustust ja esemeid, pakkudes vastupidavust igasugustes ilmastikuoludes.

Koti praktilisus tuleb esile selle mahukuse ja mitmekülgsete taskute kaudu, mis võimaldavad kasutajal oma asju hõlpsalt organiseerida. Eriline tähelepanu on pööratud jalanõudele mõeldud eraldi taskule, mis on suurepärane võimalus hoida märg või must jalats eraldatud ülejäänud esemetest. Reguleeritav õlarihm lisab veelgi mugavust, võimaldades kasutajal kohandada kotti vastavalt oma vajadustele.

KI0649 spordikott on ideaalne valik ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele pakkuda praktilisi tööalaseid hüvesid või kasutada seda meeskonnaüritustel ja firmasisesel sporditegevusel. Ettevõtted saavad kotile trükkida oma logo, mis aitab tõsta brändi teadlikkust ja näitab ettevõtte pühendumust töötajate heaolule ja aktiivsele elustiilile. See teeb KI0649 spordikotist suurepärase investeeringu, mis ühendab funktsionaalsuse, stiili ja praktilisuse. Praktiline ja mahukas spordikott
 Palju erinevaid taskuid
 
Üks tasku spetsiaalselt jalanõude jaoks
 
Reguleeritava õlarihmaga
 Materjal: 100% polüester

 Kaal: 530 g/m² 20.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED