CHROME PU kattega spordikott

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 CHROME 
PU kattega spordikott

Chrome PU kattega spordikott on universaalne ja vastupidav valik neile, kes vajavad kvaliteetset kotti nii sportimiseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Kott on valmistatud 100% polüestrist, mida täiendab 600D kangatihedus, pakkudes suurepärast vastupidavust ja kulumiskindlust.

Polüuretaankate ehk PU kate on oluline omadus, mis annab kotile veekindluse, kaitstes sisu niiskuse ja vihma eest. See teeb kotist ideaalse kaaslase nii treeninguteks õues kui ka reisimiseks erinevates ilmastikutingimustes.

Chrome PU kattega spordikoti disain on mõeldud nii funktsionaalsust kui ka stiili silmas pidades, muutes selle sobivaks valikuks erinevate tegevuste jaoks. 

Tänu oma vastupidavusele ja mitmekülgsetele kasutusvõimalustele sobib see spordikott suurepäraselt ka ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele pakkuda praktilisi ja kvaliteetseid tööalaseid hüvesid. Ettevõtted saavad kasutada koti pinnal logo trükkimise võimalust, et edendada oma brändi nähtavust ja näidata ettevõtte pühendumust tervislikule ja aktiivsele eluviisile. Universaalne ja vastupidav spordikott
 PU kattega
 Polüuretaankate ehk PU kate on lisakiht, mis annab kangale veekindlust parandavaid omadusi
 Materjal: 100% polüester, 600D 25.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED