KI0650 mitmekülgne taastöödeldud materjalist spordikott

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 KI0650 
mitmekülgne taastöödeldud materjalist spordikott

KI0650 mitmekülgne taastöödeldud materjalist spordikott on suurepärane valik keskkonnateadlikele tarbijatele, kes otsivad funktsionaalsust ja jätkusuutlikkust ühes tootes. 

Valmistatud 50% taastöödeldud polüestrist ja 50% polüestrist, tagab see kott kõrge vastupidavuse samas hoolitsedes keskkonna eest.

Koti disain on läbimõeldud, et pakkuda kasutajale maksimaalset mugavust ja praktilisust. Mitmed erinevad taskud, sealhulgas külgedel asuvad võrgust sahtlid, võimaldavad organiseerida esemeid efektiivselt. Koti sees olev eraldi eemaldatav alus on unikaalne lisa, mis pakub mugavust näiteks riiete vahetamisel – ideaalne funktsioon spordiüritustel või matkadel. Lisaks on kotis suurem, elastse pingutusnööriga suletav tasku, mis võimaldab turvaliselt ja mugavalt hoiustada suuremaid esemeid.

KI0650 spordikott sobib suurepäraselt ka ettevõtetele, kes soovivad rõhutada oma pühendumust keskkonnasäästlikkusele. Ettevõtted saavad seda kotti kasutada töötajatele antavate kingituste või ettevõttesiseste ürituste tarbeks, demonstreerides oma keskkonnapoliitikat ja toetades jätkusuutlikku eluviisi. Lisaks annab logo trükkimise võimalus ettevõtetele võimaluse tõsta bränditeadlikkust, tehes selle koti mitte ainult praktiliseks, vaid ka strateegiliseks valikuks. Mitmekülgne, praktiline
 Palju erinevaid taskuid, küljel võrgust sahtlid
 Kotis sees eraldi eemaldatav alus, millel seistes saab nt riideid vahetada
 Koti sees on eraldi suurem tasku, mille ava on suletav elastse pingutusnööriga
 Taastöödeldud materjalist
 Materjal: 50% taastöödeldud polüester / 50% polüester 25.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED