5P klassikaline nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 5P 
klassikaline nokamüts

5P klassikaline nokamüts on suurepärane valik neile, kes hindavad minimalistlikku stiili ja funktsionaalsust. 

Selle unisex disain ja viie paneeliga struktuur teevad mütsist ideaalse lisa igapäevasele garderoobile, pakkudes mugavust ja stiili nii meestele kui naistele.

Mütsi keskmine paneel on disainitud ilma õmblusteta, pakkudes suurepärast pinda trükkimiseks. See teeb mütsist ideaalse valiku kohandatud trükkimise projektide jaoks, olgu selleks siis ettevõtte logo, kunstiline kujundus või isikupärastatud sõnum, muutes selle eriti sobivaks reklaammaterjaliks või isiklikuks kingituseks.

Kaardus noka osa lisab mütsile traditsioonilise ilme, pakkudes efektiivset kaitset päikese eest ning muutes selle sobivaks kasutamiseks välitingimustes. Nokk aitab hoida nii päikest kui ka vihma eemal kasutaja silmadest.

Reguleeritav kinnitus metallpandlaga võimaldab mugavat ja turvalist sobivust pea ümbermõõdu järgi. Metallpandla lisab mütsile elegantsi ja tagab, et see püsib kindlalt peas, isegi aktiivse tegevuse ajal.

Müts on valmistatud 100% puuvillast, mis tagab selle hingavuse ja mugavuse, muutes selle ideaalseks valikuks igapäevaseks kandmiseks. Puuvill on tuntud oma pehmuse ja vastupidavuse poolest, pakkudes mugavust ja pikaealisust.

Kokkuvõttes on 5P klassikaline nokamüts stiilne ja praktiline aksessuaar, mis sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks, kus on vaja lisada personaalset puudutust. 5 paneeliga unisex nokamüts
 Keskmine ilma õmbluseta paneel annab rohkem võimalusi trükkimiseks
 Noka osa kaardus
 
Reguleeritav kinnitus metallpandlaga
 Materjal: 100% puuvill 3.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
6 PANEELIGA

► 6P

6 PANEELIGA JA KONTRASTSE TRIIBUGA

► 6P SANDWICH

SIRGE NOKAGA CAP

► 5P RAP

TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSID
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED