6P SANDWICH klassikaline kahevärviline nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 6P SANDWICH 
klassikaline kahevärviline nokamüts

6P SANDWICH klassikaline kahevärviline nokamüts on stiilne ja mitmekülgne valik, mis ühendab endas kvaliteeti ja visuaalset huvi. 

Tänu oma unisex disainile sobib see müts suurepäraselt nii meestele kui naistele, lisades igapäevasele välimusele mängulist aktsenti.

Eriline tähelepanu on pööratud mütsi noka disainile, kus ääred on teist tooni, luues selge visuaalse kontrasti ja lisades mütsile iseloomu. See kahevärviline element muudab mütsi eristuvamaks ja annab võimaluse sobitada see erinevate riietusstiilide ja värvikombinatsioonidega.

Mütsi kuus paneeli on ühendatud keskel õmblusega, mis tagab klassikalise ja viimistletud välimuse. Kaardus noka osa pakub efektiivset kaitset päikese eest, tehes selle ideaalseks aksessuaariks nii linnamiljöös kui ka vabas õhus tegevuste puhul.

Reguleeritav kinnitus metallpandlaga võimaldab lihtsalt kohandada mütsi suurust pea ümbermõõdule vastavaks, tagades nii mugavuse kui ka stabiilsuse. Metallpandla lisab mütsile ka visuaalset detaili ning suurendab selle vastupidavust ja kvaliteettunnetust.

Valmistatud 100% puuvillast, 6P SANDWICH müts on hingav ja mugav, pakkudes pehmust ja mugavust kogu päeva vältel. Puuvilla naturaalsus tagab ka materjali pikaajalise kestvuse ja lihtsa hoolduse.

6P SANDWICH kahevärviline nokamüts on suurepärane valik neile, kes otsivad igapäevaseks kandmiseks moodsat, mugavat ja silmapaistvat mütsi. 6 paneeliga unisex nokamüts (keskel õmblus)
 Noka ääred teises toonis

 Noka osa kaardus
 
Reguleeritav kinnitus metallpandlaga
 Materjal: 100% puuvill 3.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
5 PANEELIGA

► 5P

6 PANEELIGA

► 6P

SIRGE NOKAGA CAP

► 5P RAP

TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSID
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED