LONG BEACH klassikaline nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 LONG BEACH 
klassikaline nokamüts

LONG BEACH klassikaline nokamüts on stiilne ja mitmekülgne valik, mis ühendab endas klassikalise disaini ja praktilised funktsioonid. 

Tänu oma 5-paneelilisele disainile, kus keskmine paneel on ilma õmbluseta, pakub see müts rohkelt ruumi trükkimiseks, muutes selle ideaalseks valikuks personaliseerimiseks ja brändingu eesmärgil kasutamiseks.

Mütsi kaardus nokk annab traditsioonilise ilme, mis sobib suurepäraselt nii vabaaja kui ka sportliku stiili jaoks. See on funktsionaalne disainielement, mis pakub päikeselisel päeval näole lisakaitset.

Reguleeritav kinnitus metallpandlaga lisab mugavust ja kindlust, võimaldades kandjal kohandada mütsi suurust vastavalt isiklikule vajadusele. See tagab, et müts istub mugavalt ja kindlalt pea peal, muutes selle ideaalseks aktiivseks kasutamiseks.

Materjalina on kasutatud 100% puuvilla, mis on teadaolevalt mugav ja hingav. See muudab LONG BEACH nokamütsi suurepäraseks valikuks igapäevaseks kandmiseks, pakkudes kaitset päikese eest samal ajal, kui see on piisavalt pehme ja kerge kandja pea ümber.

Kokkuvõttes on LONG BEACH klassikaline nokamüts praktiline ja stiilne lisand igale garderoobile, mis on ideaalne igapäevaseks kasutamiseks või erilise sündmuse jaoks, kus soovite lisada isikupärastatud puudutust. 5 paneeliga unisex nokamüts
 Keskmine ilma õmbluseta paneel annab rohkem võimalusi trükkimiseks
 Noka osa kaardus
 
Reguleeritav kinnitus metallpandlaga
 Materjal: 100% puuvill 3.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED