BUFFALO klassikaline nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 BUFFALO 
klassikaline nokamüts

BUFFALO klassikaline nokamüts on ideaalne aksessuaar neile, kes hindavad ajatut stiili ja funktsionaalsust. 

Selle unisex disain koos kuue paneeliga, millest igaüks on kenasti õmmeldud, pakub traditsioonilist välimust, mis sobib suurepäraselt nii meestele kui naistele.

Mütsi kaardus noka osa lisab kaitset päikese eest, hoides samal ajal silmi ja nägu varjus. See on eriti kasulik välitingimustes toimuvate tegevuste puhul, kus päikesekaitse on oluline.

Reguleeritav kinnitus metallpandlaga võimaldab kohandada mütsi suurust vastavalt individuaalsetele vajadustele, tagades optimaalse sobivuse ja mugavuse. Metallpandla lisab samuti elegantsi ja vastupidavust, muutes mütsi veelgi atraktiivsemaks.

Müts on valmistatud 100% puuvillast, mis on tuntud oma hingavuse ja pehmuse poolest, pakkudes mugavust kogu päeva vältel. Puuvilla loomulikud omadused teevad sellest materjali ideaalse valiku igapäevaseks kandmiseks, pakkudes piisavat vastupidavust igapäevasele kasutusele ja pesule.

BUFFALO klassikaline nokamüts on suurepärane valik igapäevaseks kandmiseks, olgu selleks siis vaba aeg, sportlikud tegevused või mis tahes välistingimustes toimuvad sündmused, pakkudes stiili, mugavust ja funktsionaalsust. 6 paneeliga unisex nokamüts (keskel õmblus)
 Noka osa kaardus
 
Reguleeritav kinnitus metallpandlaga
 Materjal: 100% puuvill 3.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED