GROOVY "kulunud" stiilis kangaga vintage nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 GROOVY 
"kulunud" stiilis kangaga vintage nokamüts

GROOVY "kulunud" stiilis kangaga vintage nokamüts on ideaalne valik neile, kes hindavad klassikalist välimust koos modernse puutega. See stiilne nokamüts kombineerib vintage esteetika tänapäevaste detailidega, luues aksessuaari, mis paistab silma oma isikupära ja stiiliga.

Mütsi kuue paneeliga disain on ajatu, ja iga paneel on valmistatud ensüümpesuga töödeldud puuvillast, mis annab kangale unikaalse kulunud efekti. See töötlus mitte ainult ei loo visuaalselt meeldivat välimust, vaid teeb ka iga mütsi veidi erinevaks, pakkudes seeläbi tõelist unikaalsust.

Mütsi kumer nokk lisab praktilisust, pakkudes päikeselise ilmaga vajalikku näokaitset, samas kui metallpandlaga kinnitus võimaldab lihtsat ja kindlat reguleerimist, et tagada parim võimalik sobivus pea ümbermõõdule.

Lisavõimalusena on mütsil eemaldatav brändi silt, mis annab kandjale võimaluse kohandada mütsi välimust veelgi rohkem, olenevalt isiklikust stiilieelistusest või konkreetsest sündmusest.

Materjalina on kasutatud 100% puuvilla, mis tagab hingavuse ja mugavuse, muutes mütsi ideaalseks valikuks igapäevaseks kandmiseks. Kaaluga 260 g/m² on müts piisavalt tugev, et vastu pidada regulaarsele kasutamisele, säilitades samal ajal oma kuju ja stiili.

GROOVY "kulunud" stiilis vintage nokamüts on suurepärane valik neile, kes otsivad midagi erilist, et rõhutada oma individuaalset stiili, olgu see siis linnamiljöös või vaba aja veetmiseks looduses. Stiilne ja moodne nokamüts, kumer nokk
 6 paneeliga
 Mütsi kangas ensüümpesuga töödeldud, andes kangale kulunud efekti
 Metallpandlaga kinnitus
 Vintage välimus
 Eemaldatav brändi silt
 Materjal: 100% puuvill
 Kaal: 260 g/m²
 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED