ESTORIL-S taaskasutatud kangast nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 ESTORIL-S 
taaskasutatud kangast nokamüts

ESTORIL-S taaskasutatud kangast nokamüts on väljapaistev valik neile, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ja stiili. 

Selle klassikaline ja struktureeritud kuue paneeliga disain tagab ajatu välimuse, samas kui taaskasutatud materjalid toetavad jätkusuutlikke tavasid.

Nokamütsi ees olev kontrastne äär visiiril lisab iseloomulikku joont, mis on inspireeritud autotööstusest, andes mütsile ainulaadse ja meeldejääva stiili. See detail muudab mütsi silmapaistvaks ja stiilseks, sobides ideaalselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka spetsiaalseteks sündmusteks, kus soovite eristuda.

Müts on valmistatud 100% taaskasutatud polüesterkangast, mis mitte ainult ei vähenda jäätmete hulka ja ressursikasutust, vaid on ka kerge ja vastupidav. Kangas pakub suurepärast vastupidavust ja on lihtsasti hooldatav, muutes mütsi ideaalseks valikuks aktiivsetele inimestele.

Velcro® takjakinnitus lisab mugavust ja funktsionaalsust, võimaldades kergesti reguleerida mütsi suurust vastavalt kandja vajadustele. See tähendab, et müts istub kindlalt ja mugavalt, olenemata tegevusest.

Kõver visiir on praktiline element, mis kaitseb silmi ja nägu päikese ning muude elementide eest, muutes mütsi suurepäraseks kaaslaseks välitegevustes.

Kaaludes vaid 170 g/m², on ESTORIL-S nokamüts üllatavalt kerge, tagades, et see on mugav kanda pikema aja vältel ilma, et see muutuks koormavaks.

Kokkuvõttes on ESTORIL-S taaskasutatud kangast nokamüts suurepärane valik teadlikele tarbijatele, kes otsivad stiilset, mugavat ja keskkonnasõbralikku peakatet. Struktureeritud 6 paneeliga nokamüts
 Klassikaline kuju ja stiil
 Ees nokal/visiiril kontrastne äär, iseloomulik autotööstuse stiilile
 Kangas taaskasutatud polüestrist
 Kvaliteetne Velcro® takjakinnitus
 Kõver visiir
 Materjal: 100% taaskasutatud polüester
 Kaal: 170 g/m²
 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED