RAPPER JERSEY mõnusa kanga ja võrguga nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 RAPPER JERSEY 
mõnusa kanga ja võrguga nokamüts

RAPPER JERSEY nokamüts ühendab endas aegumatu stiili ja praktilised omadused, mis muudavad selle ideaalseks valikuks nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erinevatele üritustele promotootena. See müts sobib suurepäraselt nii vaba aja veetmiseks kui ka sportlikeks tegevusteks, pakkudes mugavust ja stiili.

Mütsi esiosa on valmistatud puuvillast ja polüestri segust, mis meenutab särgikangast, tagades mugavuse ja hingavuse, samas kui tagumine võrkpolüester lisab ventilatsiooni ja kergust. See materjalikombinatsioon pakub suurepärast kandmismugavust ja funktsionaalsust, eriti aktiivsetel päevadel või soojemates ilmastikuoludes.

Esiosa kangasegu koosneb 87% puuvillast ja 13% polüestrist, ühendades endas puuvilla pehmuse ja polüestri vastupidavuse. See teeb mütsist vastupidava valiku, mis hoiab hästi vormi ja on kergesti hooldatav. Tagakülje 100% polüestervõrk lisab täiendavat õhuringlust, aidates pea jahedana püsida.

RAPPER JERSEY nokamüts on disainitud nii, et see sobiks laiaulatuslikult erinevate ürituste ja tegevuste jaoks, olles seega suurepärane valik reklaamtooteks. Selle universaalne ja stiilne disain muudab selle sobivaks erinevateks sündmusteks, kus mütsi saab kohandada vastavalt ettevõtte või ürituse vajadustele.

Kokkuvõttes on RAPPER JERSEY nokamüts mitmekülgne ja stiilne aksessuaar, mis pakub nii mugavust kui ka funktsionaalsust, muutes selle suurepäraseks lisaks igapäevasele garderoobile või eriliseks kingituseks üritustel. Aegumatu stiiliga nokamüts
 Sobib suurepäraselt erinevatele üritustele promotootena
 Esimene osa mõnusast puuvillast-polüestri segust (särgile sarnane kangas), tagmine võrk polüestrist
 Mugav nokamüts välitegevusteks
 Materjal: esikülg 87% puuvill, 13% polüester / tagakülg 100% polüester
 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED