KP955 keskkonnasäästlik peenekoeline soe kootud müts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 KP955 
keskkonnasäästlik peenekoeline soe kootud müts

KP955 keskkonnasäästlik peenekoeline soe kootud müts on loodud mugavuse ja keskkonnasõbralikkuse silmas pidades. Tänu unisex disainile sobib see hästi nii meestele kui naistele, pakkudes laialdast kasutusvõimalust igapäevases riietuses.

Müts on valmistatud 100% Polylana® kiust, mis koosneb 50% taastöödeldud polüesterist ja 50% polüesterist, tõstes esile selle jätkusuutlikku olemust. Polylana® kiud on eriti pehmed ja soojahoidvad, tagades seeläbi suurepärase kaitse külma ilma eest. Lisaks on Polylana® kiudude keskkonnajalajälg märkimisväärselt väiksem võrreldes traditsiooniliste materjalide nagu akrüül.

KP955 mudelil on üleskeeratav äär, mis lisab mütsile stiili ja annab võimaluse kohandada kandmisviisi vastavalt isiklikule eelistusele. See disainielement mitte ainult ei suurenda mütsi praktilisust, vaid ka esteetilist välimust.

Müts on sertifitseeritud Impact Aware™ poolt, mis kinnitab toote läbipaistvat ja vastutustundlikku tootmisprotsessi. Tarbijad saavad QR-koodi abil kontrollida Polylana® kiudude päritolu ja tootmisprotsessi üksikasju, mis pakub lisakindlustust teadlike ostuotsuste tegemisel.

Kui soovite stiilset, soojahoidvat ja keskkonnasõbralikku mütsi, on KP955 suurepärane valik, ühendades endas kvaliteedi, mugavuse ja keskkonnateadlikkuse. Unisex mudel
 Istub pähe väga lihtsalt ja ei ole liigselt kitsas ümber pea
 Soe ja mõnus üleskeeratava äärega kootud peenekoeline müts, beanie
 Polylana® kiud on väga pehmed ja soojahoidvad
 Polylana® keskkonna jalajälg on oluliselt väiksem kui nt akrüülil
 Materjal: 100% Polylana® (50% taastöödeldud polüester, 50% polüester)
 Kudum on sertifitseeritud Impact Aware™, garanteerides läbipaistva ja kohusetundliku tootmise (Aware™ blokiahela platvormi tehnoloogiat kasutades on QR-koodi abil võimalik kontrollida Polylana® kiude õigsust ja toote tootmisprotsessi) 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumistTUTVU TEISTE KOOTUD MÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED