KP958 meremehe stiilis kootud beanie, müts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 KP958 
meremehe stiilis kootud beanie, müts

KP958 meremehe stiilis kootud beanie on stiilne ja keskkonnasõbralik valik, mis ühendab endas traditsioonilise meremehe mütsi esteetika ja kaasaegse jätkusuutliku tootmise. Tänu unisex disainile sobib see müts suurepäraselt nii meestele kui naistele, pakkudes mitmekülgseid kandmisvõimalusi erinevates olukordades.

Müts on valmistatud 100% Polylana® kiust, mis on segu 50% taastöödeldud polüesterist ja 50% polüesterist, rõhutades seeläbi selle keskkonnasõbralikkust. Polylana® kiud on tuntud oma erakordse pehmuse ja soojahoidvate omaduste poolest, mis muudavad selle ideaalseks valikuks külma ilmaga kandmiseks. Lisaks on Polylana® kiudude keskkonna jalajälg märkimisväärselt väiksem võrreldes tavapärase akrüüliga, pakkudes seega keskkonnateadlikule tarbijale suurepärast alternatiivi.

KP958 mudel on ka sertifitseeritud Impact Aware™ poolt, mis tagab tootmisprotsessi läbipaistvuse ja vastutustundlikkuse. Tarbijatel on võimalus QR-koodi abil kontrollida Polylana® kiudude päritolu ja tootmise detaile, lisades veelgi usaldusväärsust ja väärtust tootele.

Valides KP958 meremehe stiilis kootud beanie, investeerite mitte ainult kvaliteetsesse ja stiilsesse aksessuaari, vaid toetate ka keskkonnasäästlikku tootmist. See on ideaalne valik külma ilma garderoobi jaoks, pakkudes soojusisolatsiooni, mugavust ja stiili igapäevaseks kandmiseks. Unisex mudel
 Meremehe stiilis kootud beanie, müts
 Polylana® kiud on väga pehmed ja soojahoidvad
 Polylana® keskkonna jalajälg on oluliselt väiksem kui nt akrüülil
 Materjal: 100% Polylana® (50% taastöödeldud polüester, 50% polüester)
 Kudum on sertifitseeritud Impact Aware™, garanteerides läbipaistva ja kohusetundliku tootmise (Aware™ blokiahela platvormi tehnoloogiat kasutades on QR-koodi abil võimalik kontrollida Polylana® kiude õigsust ja toote tootmisprotsessi) 6.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOOTUD MÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED