RAPPER COTTON ideaalne "trucker hat", aegumatu stiil

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 RAPPER COTTON 
ideaalne "trucker hat", aegumatu stiil

RAPPER COTTON "trucker hat" ühendab endas aegumatu stiili ja praktilisuse, muutes selle ideaalseks valikuks nii igapäevaseks kandmiseks kui ka üritustel promotootena kasutamiseks. 

Selle klassikaline disain ja kahe materjali kombinatsioon pakuvad mugavust ja stiili, sobides suurepäraselt mitmekülgseks kasutamiseks.

Mütsi esiosa on valmistatud 100% puuvillast, mis tagab hingavuse ja pehmuse, pakkudes mugavust ja meeldivat tunnetust kandes. Tagumine osa on valmistatud 100% polüestrist ning on võrgust, mis lisab ventilatsiooni ja hoiab pea jahedana isegi soojemates tingimustes. See kombinatsioon tagab suurepärase mugavuse ja vastupidavuse, muutes mütsi ideaalseks aktiivseteks tegevusteks või pikaajaliseks kandmiseks.

Brändi sildi eemaldamise võimalus lisab täiendava kohandamise taseme, võimaldades isikupärastada mütsi vastavalt oma eelistustele või kohandada seda reklaamkingitustena erinevatele ettevõtetele ja sündmustele.

RAPPER COTTON "trucker hat" on suurepärane valik neile, kes otsivad stiilset ja praktilist mütsi, mis sobib suurepäraselt mitmesugusteks kasutusolukordadeks, alates vaba aja veetmisest kuni ürituste ja reklaamkampaaniateni. Selle aegumatu disain ja kvaliteetsed materjalid tagavad, et see müts püsib populaarne valik aastateks. Aegumatu stiiliga nokamüts
 Sobib suurepäraselt erinevatele üritustele promotootena
 Esimene osa mõnusast puuvillast, tagmine võrk polüestrist
 Brändi silt eemaldatav
 Materjal: esikülg 100% puuvill / tagakülg 100% polüester 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED