SPORT SANDWICH sportlik kontrastse äärega nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 SPORT SANDWICH 
sportlik kontrastse äärega nokamüts

SPORT SANDWICH sportlik kontrastse äärega nokamüts on suurepärane valik aktiivse elustiili harrastajatele, kes soovivad ühendada sportlikkust ja stiili. 

Tänu oma kergele kaalule ja eristuva disainiga äärele on see müts nii praktiline kui ka visuaalselt köitev.

Sportlik kuju ja kuue paneeliga konstruktsioon teevad selle mütsi ideaalseks tikkimiseks, võimaldades lisada isikupärastatud logosid või disaine, mis teevad sellest suurepärase valiku ettevõtetele, kes soovivad oma brändi nähtavust suurendada. Kontrastne äär lisab visuaalset huvi ja võimaldab kergesti kombineerida mütsi firma või ürituse värviteemaga.

Erinevalt tavapärastest nokamütsidest on SPORT SANDWICH mudel kergem, kaaludes vaid 180 g/m². See teeb mütsist ideaalse kaaslase sportimiseks või muudeks aktiivseteks tegevusteks, kus kergem peakate tagab suurema mugavuse ja vähem koormust.

Materjalina on kasutatud 100% puuvilla, mis tagab mütsi hingavuse ja mugavuse, samal ajal pakkudes piisavat vastupidavust korduvatele pesudele ja karmidele ilmastikuoludele. Puuvilla naturaalsed omadused teevad sellest materjali suurepärase valiku nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks.

Kokkuvõttes on SPORT SANDWICH sportlik kontrastse äärega nokamüts ideaalne valik neile, kes otsivad kergemat, kohandatavat ja stiilset mütsi, mis sobib suurepäraselt nii aktiivseks tegevuseks kui ka vaba aja veetmiseks. Sportlik välimus ja kuju
 Kergem tavalisestest nokamütsidest
 Kontrastne äär - ideaalne valik kui värvikombinatsioon sobib otsituga või nt firma sümboolikaga
 6 paneeliga, sobilik tikkimiseks
 Materjal: 100% puuvill
 Kaal: 180 g/m² 4.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED