CRUSADER 
orgaanilisest puuvillast unisex särk

Crusader unisex särk on loodud pakkuma mugavust ja stiili igale kandjale, olenemata soost. Valmistatud 100% orgaaniliselt kasvatatud puuvillast, see särk ühendab endas keskkonnasõbralikkuse ja kvaliteedi, mis on oluline teadlikule tarbijale. Pehme ja sile kangas tagab maksimaalse mugavuse igapäevaseks kandmiseks.

Heather toonid on valmistatud 60% orgaanilisest puuvillast ja 40% taastöödeldud polüestrist, Ash variant koosneb 98% orgaanilisest puuvillast ja 2% viskoosist ning Grey melange on segu 85% orgaanilisest puuvillast ja 15% viskoosist. See valikuvõimalus võimaldab igaühel leida endale sobiv värv ja materjali koostis, mis rõhutab individuaalsust ja stiilitunnetust.

Ümar kaelus ja keskmise lõikega (medium fit) disain teevad sellest särgist universaalse valiku, mis sobib nii vaba aja veetmiseks kui ka ametlikumateks puhkudeks. Kaaluga 150 g/m² on see särk piisavalt vastupidav igapäevaseks kasutuseks, säilitades samas kerguse ja hingavuse, mis on oluline eriti aktiivsetel päevadel.

Crusader särk on suurepärane valik neile, kes otsivad mitmekülgset ja keskkonnasõbralikku rõivaeset, mis sobib nii meestele kui naistele. Unisex mudel (keskmine fit)
 100% orgaaniliselt kasvatatud puuvillast
 Ümar kaelus
 Pehmem ja siledam kangas
 Materjal: 100% orgaaniline puuvill / Heather toonid: 60% orgaaniline puuvill / 40% taastöödeldud polüester - Ash: 98% orgaaniline puuvill / 2% viskoos - Grey melange: 85% orgaaniline puuvill / 15% viskoos
 Kaal: 150 g/m² 4.9€ 
 3XL : 5.9€ 
 4XL : 6.9€ 
 Heather toonid : 5.9€ 
 Heather toonid (3XL) : 6.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

LASTE MUDEL

MAIKA / TANK TOP

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED