Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 NS308 
oversized lõikega t-särk

NS308 t-särk toob kaasaasaegse lõdvestunud stiili igapäevasesse garderoobi, pakkudes oversized fit lõiget, mis sobib suurepäraselt nii meestele kui naistele. T-särk on valmistatud french terry materjalist, mis on tuntud oma pehmuse ja mugavuse poolest, meenutades traditsioonilise pusa kangast.

Materjali koostis, 85% orgaaniline puuvill ja 15% taaskasutatud polüester, toetab keskkonnasõbralikke praktikaid, ühendades orgaanilise puuvilla pehmuse ja taaskasutatud polüestri vastupidavuse. Kangas on kvaliteetne ja tugev, kaaluga 300 g/m², mis tagab rõiva pikaajalise kestvuse ja kõrgendatud mugavuse.

NS308 eristub tänu oma no-label solution'ile, mis tähendab, et sildid puuduvad, muutes selle ideaalseks tooteks re-brändinguks. See võimaldab ettevõtetel või disaineritel lisada oma kaubamärki ilma olemasoleva sildistuse segamiseta.

See t-särk on suurepärane valik neile, kes otsivad mugavust ja stiili koos keskkonnateadlikkusega, pakkudes avarat ja kaasaegset lõiget, mis sobib igasse garderoobi. Unisex mudel (oversized fit)
 Valmistatud french terry materjalist (pusa materjal)
 Kvaliteetne tugev kangas
 No-lable solution - sobib ideaalselt re-brändinguks
 Materjal: 85% orgaaniline puuvill / 15% taaskasutatud polüester
 Kaal: 300 g/m² 18.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumistSUURUSED: XS-2XL


TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

► ORGANIC

TUTVU TEISTE OVERSIZED TOODETEGA

► OVERSIZED TOOTED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED