NS415 orgaanilisest kangast oversized pusa

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 NS415 
orgaanilisest kangast oversized pusa

NS415 pusa on trendikas ja keskkonnasõbralik valik, mis ühendab endas mugavuse ja stiili. Toodetud Portugalis, garanteerib see Euroopa kvaliteedi ja vastupidavuse. Selle unisex oversized fit mudel, millel on pikendatud õlajoon, pakub avarat ja mugavat lõiget, mis sobib nii meestele kui naistele.

Pusa on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast, mis on tuntud oma hingavuse, tugevuse ja kerguse poolest. See materjalivalik ei ole mitte ainult pehme ja mugav, vaid ka keskkonnasõbralik, aidates vähendada keskkonnamõjusid. Kangas ei ole seest uhutud, mis tähendab, et see on soe, pakkudes lisamugavust külmemate ilmade korral.

Erilist tähelepanu on pööratud värvimisprotsessile, kus kangas värvitakse peale kokkuõmblemist. See tehnika loob õrnad värvivarieerumised, mis teevad igast pusast ainulaadse.

Kaaluga 280 g/m² on NS415 pusa ideaalne kaaslane nii sise- kui ka välitingimustes kandmiseks, pakkudes piisavalt soojusmugavust, kuid samas jäädes kergeks ja mugavaks. See pusa on suurepärane valik neile, kes otsivad stiilset, mugavat ja jätkusuutlikult toodetud rõivaeset igapäevaseks kasutamiseks. Unisex mudel (oversized fit, pikendatud õlajoon)
 Toodetud Portugalis (Euroopa kvaliteet)
 Orgaaniline kangas
 Ei ole seest uhutud ("karvane") - hingav, tugev ja kerge kangas
 Kangas on värvitud peale kokkuõmblemist, seega toonid sama värvi sees võivad õrnalt varieeruda
 Materjal: 100% orgaaniline puuvill
 Kaal: 280 g/m²
 27.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
KLASSIKALINE

KAPUUTSIGA

LUKU JA KAPUUTSIGA

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE OVERSIZED TOODETEGA

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSADTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED