CAMO ZIPPER camo mustriga lukuga pusa meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 CAMO ZIPPER 
camo mustriga lukuga pusa meestele

Camo mustriga lukuga pusa meestele: funktsionaalne stiil ja mugavus

Camo Zipper camo mustriga lukuga pusa meestele on disainitud keskmise fit'iga ja küljeõmblustega, tagades mugava ja sobiva lõike. Camo muster annab pusale julge ja eristuva välimuse, muutes selle ideaalseks valikuks meestele, kes soovivad lisada oma garderoobi modernset ja silmapaistvat elementi.

Täispikk lukk ees võimaldab pusa kanda nii täielikult suletuna jahedamate ilmade puhul kui ka osaliselt avatuna, et luua lõdvestunum välimus. Seest uhutud materjal pakub erakordset pehmust ja soojendavat mugavust, muutes selle pusa ideaalseks valikuks jahedateks päevadeks.

Pingutusnööriga kapuuts koos voodriga lisab praktilisust ja kaitset tuulise ilma eest, samas kui 2:2 soonikkoes alumine äär ja varrukaservad, millesse on lisatud 5% elastaani, tagavad kindla sobivuse ja hoiavad pusa kuju.

Materjalikoostis, 65% puuvill ja 35% polüester, ühendab loodusliku puuvilla pehmuse sünteetilise kiudude vastupidavusega, tagades pusa kvaliteedi ja kestvuse. 300 g/m² kaaluga kangas on ideaalses tasakaalus, pakkudes piisavalt soojendavat mugavust ilma liigse raskuseta.• Meeste mudel (keskmine fit, küljeõmblustega)

• Täispikk lukk ees
• Seest uhutud materjal (pehme)
• Pingutusnööriga kapuuts voodriga
• 2:2 soonikkoes alumine äär ja varrukaservad, 5% elastaaniga
• Materjal: 65% puuvill / 35% polüester
• Kaal: 300 g/m² 21.9€ 
 3XL : 24.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► CAMO ZIPPER W

ILMA MUSTRITA MUDEL

► TRENDY ZIPPER

TUTVU TEISTE MITMEVÄRVILISTE TOODETEGA

► MITMEVÄRVILISED SÄRGID

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSAD


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED