A3+ PUSLE 500-osaline

 25.9€ 
Lisandub käibemaks.
Küsi pakkumist.

Teie saadetud pildi toonid võivad mingilmääral muutuda, kuna pilt läheb ühest meediumist (digitaalne) teisse meediumisse (pusle).

Mustvalge pilt ei pruugi jääda täiesti mustvalge!


Pusle suurus: 330x470mm

Pusle sobib suurepäraselt kingituseks nii lapsele kui ka täiskasvanule. Üllata oma lähedast või kolleegi kinkides talle toreda emotsiooni ning võimaluse nuputamiseks ja ajaveetmiseks!
Selle kvaliteetselt trükitud 500 osalise pusle pakime mugavasse karpi. Karpi paneme kaasa ka pusle pildiga kleebise, mille saab ise karbile kleepida.

Pusles on palju olulisi asju koos!

Mõnus ajaviitmise viis ja kvaliteetaeg, olla koos oma laste või kallimatega. Pusle on ühtlasi ka arendav ja hariv, kuna saad ise valida, mida puslele trükime - vabalt valitud foto või graafika.

Miks mitte trükkida laste puslele näiteks maailmakuulsad heliloojad, presidendid, teadlased või multifilmi tegelased? Pusled pakuksid neile tundide kaupa põnevust ja nokitsemist ning teadmisi ja rahulolu, kui pusle lõpuks kokku saab.

Lähedastel ja ka vanavanematel on kindlasti väga hea ja soe tunne mõne humoorika või toreda perefoto üle, mida kokku panna.

Kokkuvõtlikult - pusle on tore kinkimiseks igaühele!

KAMPAANIAD

Kõrgema kvaliteediga fotod/kujundused tagavad puslel parema tulemuse.

TELLI SIIT

Kui teie soovitud toodet või kogust meil laos ei ole, saadame koos hinnapakkumisega ka orienteeruva tarneaja.


 SARNASED TOOTED 

35 OSALINE PUSLE
45 OSALINE PUSLE
64 OSALINE PUSLE
70 OSALINE PUSLE
96 OSALINE PUSLE
112 OSALINE PUSLE
192 OSALINE PUSLE