Pusle hind 31€

Teie saadetud pildi toonid võivad mingilmääral natuke muutuda, kuna pilt läheb ühest meediumist (digitaalne) teise meediumisse (pusle).

Mustvalge pilt ei pruugi jääda täiesti mustvalge!


Pusle suurus: 285
x355mm

Pusle sobib suurepäraselt kingituseks nii lapsele kui ka täiskasvanule. Üllata oma lähedast või kolleegi kinkides talle toreda emotsiooni ning võimaluse nuputamiseks ja ajaveetmiseks!
Selle südamekujulise kvaliteetselt trükitud 112 osalise pusle pakime mugavasse karpi. Karpi paneme kaasa ka pusle pildiga kleebise, mille saab ise karbile kleepida.


Pusles on palju olulisi asju koos!

Mõnus ajaviitmise viis ja kvaliteetaeg, olla koos oma laste või kallimatega. Pusle on ühtlasi ka arendav ja hariv, kuna saad ise valida, mida puslele trükime - vabalt valitud foto või graafika.

Miks mitte trükkida laste puslele näiteks maailmakuulsad heliloojad, presidendid, teadlased või multifilmi tegelased? Pusled pakuksid neile tundide kaupa põnevust ja nokitsemist ning teadmisi ja rahulolu, kui pusle lõpuks kokku saab.

Lähedastel ja ka vanavanematel on kindlasti väga hea ja soe tunne mõne humoorika või toreda perefoto üle, mida kokku panna.

Kokkuvõtlikult - pusle on tore kinkimiseks igaühele!


KAMPAANIAD

Kõrgema kvaliteediga fotod/kujundused tagavad puslel parema tulemuse.

TELLI SIIT

Kui teie soovitud toodet või kogust meil laos ei ole, saadame koos hinnapakkumisega ka orienteeruva tarneaja.

Hinnad sisaldavad käibemaksu

Sarnased tooted
35 osaline pusle - 45 osaline pusle - 64 osaline pusle - 70 osaline pusle - 96 osaline pusle192 osaline pusle - 500 osaline pusle