K3023 orgaanilisest puuvillast meeste maika

Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

 K3023 
orgaanilisest puuvillast meeste maika

K3023 maika on hoolikalt disainitud meestele, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ja mugavust. 

Valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast, see maika ei paku mitte ainult pehmust ja suurepärast hingavust, vaid ka keskkonnateadlikku valikut, mis vähendab ökoloogilist jalajälge. 

Kehasse töödeldud lõige rõhutab mehelikku figuuri, pakkudes samal ajal piisavat liikumisvabadust ja mugavust igapäevastes tegevustes.

Kaaluga 140 g/m² on see maika kerge, kuid piisavalt vastupidav, et säilitada oma kvaliteeti ka sagedase pesemise korral. Orgaaniline puuvill tagab, et rõivas püsib pehme ja mugav isegi pärast korduvaid kasutuskordi, muutes selle ideaalseks valikuks nii aktiivseteks päevadeks kui ka lõõgastumiseks.

K3023 maika sobib suurepäraselt neile, kes soovivad ühendada stiili, mugavuse ja keskkonnateadlikkuse. Samuti on see ideaalne valik ettevõtetele, kes soovivad pakkuda oma töötajatele või klientidele kvaliteetset ja jätkusuutlikku rõivaeset, mis kannab edasi brändi pühendumust jätkusuutlikkusele. Selle maika lihtne ja stiilne disain pakub suurepärast lõuendit ettevõtte logodele ja sõnumitele, muutes selle suurepäraseks valikuks ka korporatiivseteks sündmusteks või meeskonnarõivasteks. Meeste mudel (kehasse töödeldud)
 Mõnus ja kvaliteetne meeste maika
 Materjal: 100% orgaaniline puuvill
 Kaal: 140 gr/m² 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED