TRIUMPH naiste veniv maika / tank top

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 TRIUMPH 
naiste veniv maika / tank top

Triumph tank top on disainitud naistele, kes väärtustavad mugavust ja stiili. 

Triumph veniv maika sisaldab 95% puuvilla ja 5% elastaani, pakkudes suurepärast venivust ja mugavust, mis järgib keha liikumist ilma piiranguteta. Veniv materjal võimaldab suuremat paindlikkust ja mugavust, mistõttu on see ideaalne nii igapäevaseks kandmiseks kui ka aktiivsemateks tegevusteks.

Kaaluks 180 g/m², Triumph tank top on piisavalt vastupidav, et taluda sagedast kasutamist ja pesemist, samal ajal pakkudes pehmust ja mugavust. Selle klassikaline disain ja liibuv lõige rõhutavad naiselikku siluetti, muutes selle suurepäraseks valikuks nii sportlikuks tegevuseks kui ka stiilseks linnarõivaks.

Triumph tank top on suurepärane valik nii isiklikuks kasutamiseks kui ka ettevõtetele, kes soovivad pakkuda oma töötajatele või klientidele kvaliteetset ja mugavat rõivastust. See on ka ideaalne toode personaliseerimiseks, kuna sile ja veniv kangas pakub suurepärast lõuendit erinevatele trüki- ja tikanditehnoloogiatele, võimaldades ettevõtetel luua kohandatud rõivaid, mis esindavad nende brändi tõhusalt ja stiilselt. Materjal: 95% puuvill / 5% elastaan
 Kaal: 180 gr/m² 6.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
CAMO MUDEL

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED