INFINITY unisex mitmevärviline puuvillane t-särk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 INFINITY 
unisex mitmevärviline puuvillane t-särk

Infinity t-särk on suurepärane näide mitmekülgsusest ja stiilist, pakkudes unisex lõiget, mis sobib igale kehatüübile. 

See t-särk on valmistatud 100% puuvillast, tagades mugavuse ja hingavuse, mis on vajalik nii igapäevaseks kandmiseks kui ka aktiivseteks tegevusteks.

Eriline disainielement on krae ja varrukate ühtne toon, mis on tugevdatud, et lisada särgile struktuuri ja vastupidavust. See detail mitte ainult ei paranda t-särgi kvaliteeti, vaid annab sellele ka eristuva välimuse. Kaaluga 180 gr/m² on t-särk piisavalt tihe, et olla vastupidav, kuid samas piisavalt kerge, et tagada kandmismugavus.

Infinity t-särk on suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset ja stiilset rõivast, mis sobib erinevateks puhkudeks. Selle mitmevärviline disain ja tugevdatud detailid muudavad selle ideaalseks valikuks nii isiklikuks kandmiseks kui ka bränditud rõivaks ettevõtetes, pakkudes suurepärast lõuendit logo või sõnumi trükiks. Tänu unisex lõikele sobib see suurepäraselt erinevatele kehatüüpidele, muutes selle universaalseks valikuks kõigile, kes soovivad oma garderoobi kaasaegset ja mugavat täiendust. Materjal: 100% puuvill
 Kaal: 180 gr/m² 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA:

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED