BRAVE meeste pikkade varrukatega stretš särk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 BRAVE 
meeste pikkade varrukatega stretš särk

Brave meeste särk on disainitud mugavust ja funktsionaalsust silmas pidades. 

Tänu 95% puuvilla ja 5% elastaani kombinatsioonile pakub särk suurepärast venivust, võimaldades liikumisvabadust ilma et see piiraks või segaks päeva jooksul. Elastaan aitab hoida särki ka pärast korduvat pesemist ja kandmist heas vormis, mis tõstab esile selle pikaealisust ja praktilisust.

Särgi 160 g/m² kaal teeb sellest ideaalse riietuseseme aastaringselt kandmiseks, pakkudes piisavat soojust ilma liigse raskuseta. Pikkade varrukatega Brave särk on sobilik nii kontori keskkonda kui ka vabamat laadi sündmustele, andes meestele paindliku rõivaeseme, mis sobitub mitmetesse olukordadesse.

Brave särk on suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad pakkuda oma töötajatele mugavat ja vastupidavat töörõivastust. Samuti on see ideaalne isikliku garderoobi täienduseks neile, kes otsivad kvaliteetset ja stiilset lahendust, mis peab vastu aja katsumustele. Särgi lihtne, kuid elegantne disain muudab selle suurepäraseks valikuks ka personaliseeritud trükiste jaoks, olles vastupidav lõuend brändi sõnumitele ja logodele. Meeste mudel
 
Mõnus pikkade varrukatega stretch t-särk meestele
 
Materjal: 95% puuvill / 5% elastaan
 Kaal: 160 g/m² 11.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► T-SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED