HEAVY V-NECK unisex v-kaelusega t-särk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 HEAVY V-NECK 
unisex v-kaelusega t-särk

Heavy V-Neck on loodud neile, kes hindavad kvaliteeti ja mugavust. 

Unisex disainiga särk pakub avarat ja mugavat lõiget, mis sobib igale kehatüübile, tagades vaba liikumise ja mugavuse kogu päeva vältel. V-kaelus annab särgile kaasaegse joone ja sobib hästi nii iseseisvalt kui ka kihiti kandmiseks, muutes selle mitmekülgseks valikuks igas garderoobis.

Särgi materjaliks on 100% puuvill, mis on tuntud oma pehmuse ja hingavuse poolest, pakkudes suurepärast kandmismugavust. 200 g/m² kangakaal viitab tugevamale ja vastupidavamale kvaliteedile, mis peab vastu ka tihedale pesule ilma vormi kaotamata, mis on oluline nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, kes väärtustavad pikaajalisi investeeringuid riietusse.

Heavy V-Neck t-särk sobib suurepäraselt trükitehnoloogiate jaoks, pakkudes ideaalset lõuendit firmade sümboolika ja kujunduste esitlemiseks. Oma vastupidavuse ja stiilse disainiga on see ideaalne valik ettevõtetele, kes soovivad oma brändi esindada kvaliteetsel ja kestval viisil. Samuti on see suurepärane valik eraisikutele, kes otsivad igapäevasärki, mis ei anna järele ei stiilis ega mugavuses. Paksem v-kaelusega puuvillast särk (regular fit)
 Materjal: 100% puuvill

 Kaal: 200 g/m² 6.9€ 
 3XL : 7.9€ 
 4XL : 8.9€ 
 4XL toonid : white, black 

Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
ÜMMARGUNE KAELUS

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED