KUJUNDAMINE 


Rõivaste visuaalne identiteet - loome, kujundame, inspireerime.

Oleme Teie partneriks rõivaste kujundamisel, pakkudes laia valikut teenuseid alates ideest kuni valmistoodanguni, sealhulgas nõustamist ja prototüüpide loomist.


Kujundame professionaalselt teie valitud tootevalikule, alates särkidest, polodest, pusadest, jopedest, mütsidest, oversized toodetest kuni ainult orgaanilisest materjalist valmistatud rõivasteni, lisades isikupära iga brändi visuaalsele identiteedile. Meie personaalne lähenemine tagab, et Teie brändi unikaalne disain jõuab laiema publikuni väärikalt, rõhutades iga toote eripära ja vastupidavust.

Toodame ka kohandatavaid puslesid.  Kohandatud pusled sobivad suurepäraselt brändingu edendamiseks, meeskonnaüritusteks ja unikaalseteks kingitusteks, aidates luua mänguliselt kaasahaaravat kogemust ja tugevdada kliendisuhteid.
Sorteeri:
Otsing:


Kujundame kõikvõimalikke logosid, tekste, pilte, graafilisi kujundusi jms.

Peale kujundamise tegeleme ka fotode töötlemise ja nende manipulatsiooniga.

Riietele kujundamisel arvestame kasutatavate materjalide iseärasuste ja efektidega.

Logode kujundamisel arvestame ka sellega, et logo oleks sobilik kõikvõimalike trükimeetodite jaoks (siiditrükk, tikand, kuumpresstrükk, efektmaterjalid jne), kuna meie kogemus on näidanud, et tihti ei sobi ettevõtte logod riietele trükiks (kuna algse logo kujundaja pole sellega arvestanud, et logo ka riietele saaks trükkida erinevate trükimeetoditega).

Olenevalt tellimusest, pakume kujundusi ka pakettidena, kus iga pakett on määratud kindla kujunduste/logode hulgaga, mis annab kliendile võimaluse valida erinevate tulemuste vahel.
Soovi korral saab klient kasutada valitud paketis olevaid kõiki kujundusi. Pakettide hinnad sõltuvad tellimuse sisust.

Soovi korral saame kujundada toote MAKETI ehk MOCKUP-i. Makett ehk mockup aitab kliendil saada ettekujutuse, kuidas näeb kujundus-, foto- või graafika välja tootel. Makettide tegemine on tasuline teenus, mis lepitakse kliendiga kokku enne tööde teostamist.

 Kõik kujundamise hinnad sõltuvad kliendi soovist ja kujunduse sisust.