CASUAL kootud softshell-jakk meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 CASUAL 
kootud softshell-jakk meestele

Casual softshell-jakk meestele on kujundatud mugavust ja mitmekülgsust silmas pidades, sobides suurepäraselt nii tööle kui ka vaba aja veetmiseks. 

Jaki materjal koosneb 100% polüester kootud softshellist, pakkudes vastupidavust ja kaitset ilmastikumõjude eest. Lisaks on sellel mikrofliisist vooder samuti 100% polüestrist, mis on töödeldud antipilling tehnoloogiaga, vähendamaks materjali topilisust ja pikendamaks rõiva eluiga.

Jaki disain sisaldab mitmeid praktilisi elemente: täispikk lukk klapiga kaitseb tuule eest, varrukasuud on reguleeritavad takjakinnitusega, mis tagab parema istuvuse ning kapuuts ja varrukad on samuti reguleeritavad, tagades maksimaalse mugavuse ja kaitse erinevates ilmastikutingimustes. Lukkudega taskud, varrukastasku ja kaks sisetaskut pakuvad ohtralt ruumi vajalike esemete turvaliseks kaasaskandmiseks.

Casual softshell-jakk on ideaalne valik meestele, kes hindavad kvaliteeti, funktsionaalsust ja stiili. Kaaluga 350 g/m² on see piisavalt soe, et pakkuda mugavust jahedamates tingimustes, kuid samas piisavalt hingav, et vältida ülekuumenemist aktiivsel kasutusel. Meeste mudel
 Sobib ideaalselt tööle ja vabal aja kandmiseks
 Kootud softshell: 100% polüester
 Mikrofliis: 100% polüester
 Vooder: 100% polüester
 2-kihiline softshell
 Täispikk lukk klapiga
 Varrukasuud reguleeritavad takjakinnitusega
 Kapuuts ja varrukad reguleeritavad kinnitustega
 Taskud lukkudega
 Varrukatasku
 2 sisetaskut
 Sisemine mikrofliis antipilling töötlusega (ei lähe nii lihtsalt topiliseks)
 Kaal: 350 g/m² 48.9€ 
 3XL : 49.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED