WK450 
kolmekihiline kvaliteetne softshell

WK450 softshell on kahevärviline, unisex mudel, mis ühendab endas mugavuse ja praktilisuse, muutes selle suurepäraseks valikuks töörõivaks. 

Materjal koosneb kolmekihilisest süsteemist, sealhulgas 96% polüester ja 4% elastaan, mis tagab rõiva veeindelvuse ja hingavuse. Veeindelvus ulatub kuni 5000mm, mis tähendab, et riietus kaitseb tõhusalt vihma ja niiskuse eest, säilitades samal ajal keha kuivuse ja mugavuse.

Täiendavad omadused nagu BIONIC FINISH töötlus, mis pakub veepidavust ilma fluorita, muudavad selle riietuse keskkonnasõbralikumaks valikuks. Softshellil on kaks tõmblukuga taskut ja pikk esitõmblukk, mis lisab funktsionaalsust ja kasutusmugavust. Elastne pael varrukal pastapliiatsite jaoks on praktiline detail, mis on eriti kasulik neile, kes vajavad kiiret ja hõlpsat ligipääsu kirjutusvahenditele.

Riietuse kahevärviline disain ja brändisilt, mida saab vajadusel eemaldada, muudavad selle ideaalseks ettevõtte või asutuse sümboolikaga sobitamiseks, pakkudes ühtlasi professionaalset ja viimistletud välimust. Kaaluga 300 g/m² on see softshell piisavalt kerge, et pakkuda mugavust, kuid samas piisavalt vastupidav, et taluda igapäevast kasutust töökeskkonnas. Unisex mudel
 Kahevärviline kapuutsiga softshell
 Sobib suurepäraselt töörõivaks

 Veeindel ja hingav kolmekihiline materjal
 Veepidavus 5000mm
 Ideaalne nt ettevõtte või asutuse sümboolikaga sobitamiseks
 BIONIC FINISH töötlus (veepidavus ilma fluorita)
 Kaks tõmblukuga taskut, ees pikk tõmblukk
 Elastne pael varrukal pastapliiatsite jaoks
 Brändisilt ärarebitav
 Materjal: 96% polüester / 4% elastaan
 Kaal: 300 g/m² 41.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
PIKA LUKUGA FLIIS

LUKU JA KAPUUTSIGA PUSA

LÜHIKESE LUKUGA PUSA

T-SÄRK

POLO

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED