WK904 kahetooniline pika tõmblukuga fliis

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 WK904 
kahetooniline pika tõmblukuga fliis

WK904 fliis on unisex mudel, mis ühendab endas funktsionaalsust ja stiilset disaini, muutes selle suurepäraseks valikuks töörõivaks. 

Valmistatud 100% taaskasutatud polüestrist, rõhutab see fliis keskkonnateadlikkust ning on kaalult 280 g/m², pakkudes piisavat soojusisolatsiooni, kuid jäädes samas hingavaks ja mugavaks.

Fliisi disain on kahetooniline, mis võimaldab suurepäraselt sobitada seda ettevõtte või asutuse sümboolikaga, andes riietusele professionaalse välimuse. Pika tõmblukuga esiosa, kaks lukuga taskut külgedel ja lisatasku rinnal tagavad praktilisuse ja mugavuse. Lisaks on varrukal elastne pael pastapliiatsi jaoks, mis lisab fliisile funktsionaalsust eriti töökeskkonnas.

Elastsed varrukaotsad ja alläär kindlustavad, et fliis istub hästi ning hoiab soojust, muutes selle ideaalseks valikuks jahedamateks päevadeks. Brändisilt on ärarebitav, võimaldades kohandada fliisi vastavalt individuaalsetele vajadustele või ettevõtte nõudmistele. WK904 fliis on vastupidav ja stiilne valik, mis sobib suurepäraselt nii meestele kui naistele, kes otsivad kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku töörõivast. Unisex mudel
 Sobib suurepäraselt töörõivaks

 Pika tõmblukuga
 Kaks lukuga taskut külgedel + rinnatasku
 Kahetooniline lahendus - ideaalne nt ettevõte või asutuse sümboolikaga sobitamiseks
 Varrukal pael (elastne) pastapliiatsi jaoks
 Elastsed varrukaotsad ja alläär
 Brändisilt on ärarebitav
 Materjal: 100% taaskasutatud polüester
 Kaal: 280 g/m² 25.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
SOFTSHELL

LUKU JA KAPUUTSIGA PUSA

LÜHIKESE LUKUGA PUSA

T-SÄRK

POLO

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED