WK210 vastupidav polosärk, töörõivastus

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 WK210 
vastupidav polosärk, töörõivastus

WK210 on vastupidav unisex polosärk, mis on suurepärane valik töörõivastuseks, ühendades endas praktilisuse ja keskkonnasõbralikkuse. 

Selle polosärgi materjalikoostis, 60% puuvill ja 40% taaskasutatud polüester, tagab nii mugavuse kui ka vastupidavuse, kaaludes 220 g/m². See teeb särgist ideaalse valiku igapäevaseks kasutamiseks intensiivsetes töötingimustes.

Polosärgi kahevärviline disain võimaldab suurepäraselt sobitada särki ettevõtte või asutuse sümboolikaga, aidates luua ühtset ja professionaalset ilmet. Särk on pestav kuni 60 kraadi juures, mis tagab lihtsa hoolduse ja säilitab särgi värvid ning kvaliteedi ka peale korduvaid pesukordi.

Täiendavad mugavusfunktsioonid, nagu kaks nööpi plaketil ja ärarebitav brändisilt, pakuvad lisamugavust ja kohandatavust, muutes selle polosärgi praktiliseks valikuks nii meestele kui naistele. WK210 polosärk on suurepärane lahendus neile, kes otsivad töörõivast, mis ei ole ainult mugav ja stiilne, vaid ka keskkonnateadlik, kasutades taaskasutatud materjale oma koostises. Unisex mudel
 Suurepärane valik töörõivastuseks
 Kahevärviline - hea viis nt ettevõtte või asutuse sümboolikaga sobitamiseks
 Pestav 60 kraadiga, vastupidav kangas
 2 nööbiga
 Brändisilt ärarebitav
 Materjal: 60% puuvill / 40% taaskasutatud polüester
 Kaal: 220 g/m² 15.9€ 
 3XL-5XL : 17.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
PIKA LUKUGA FLIIS

LUKU JA KAPUUTSIGA PUSA

SOFTSHELL

LÜHIKESE LUKUGA PISA

T-SÄRK

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED