NORTH W fliis naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 NORTH W 
klassikaline fliis naistele

North W klassikaline fliis on disainitud spetsiaalselt naistele, pakkudes stiili ja mugavust nii tööl kui ka vaba aja veetmiseks. Valmistatud 100% polüestrist, see fliis kaalub 300 g/m², mis tagab soojuse ja kerge tunde kandmisel. Fliis on ideaalne valik jahedamateks päevadeks, olles piisavalt mitmekülgne, et sobida nii ametlikuma riietuse kui ka vabamalt stiiliga.

Kõrge kaeluse disain aitab hoida külma eemal, lisades samas fliisile kaasaegse ja elegantse välimuse. Kaks lukuga taskut ees pakuvad mugavat lahendust isiklike esemete, nagu võtmed või mobiiltelefon, turvaliseks säilitamiseks. Tänu antipilling töötlusele püsib kangas pikema aja vältel värske ja siledana, vähendades tüüpilist topilisuse probleemi, mis sageli kaasneb fliiskangastega.

North W klassikaline fliis on suurepärane valik naistele, kes otsivad kvaliteetset ja praktilist rõivaeset, mis pakub nii soojuse kui ka stiilse välimuse külmematel päevadel. See fliis sobib hästi igapäevaseks kandmiseks, olles piisavalt elegantne tööl käimiseks ja samas piisavalt mugav vaba aja veetmiseks. Naiste mudel
 Sobib ideaalselt tööl ja vabal ajal kandmiseks
 Sooja hoidev kangas
 Kõrge kaelusega
 Kaks lukuga taskut ees
 Antipilling töötlus (kangas ei lähe lihtsalt topiliseks)
 Materjal: 100% polüester
 Kaal: 300 g/m² 16.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

LASTE MUDEL

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED