JACKET klassikalise tegumoega fliis meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 JACKET 
klassikalise tegumoega fliis meestele

Jacket fliis meestele on suurepäraselt sobitatav nii ametliku töörõivastuse kui ka vabaja riietusega, pakkudes universaalset kasutusvõimalust. 

Fliis on valmistatud 100% polüestrist ja kaalub 280 g/m², mis tagab soojuse, ilma et see muutuks liiga raskeks või piiravaks.

Fliisi disain sisaldab täispikka vormitud lukku, mis võimaldab hõlpsat peale- ja ärapanekut ning pakub elegantset ilmet. Taskud on samuti varustatud vormitud lukkudega, mis mitte ainult ei lisa esteetilist väärtust, vaid tagavad ka taskutes hoitavate esemete turvalisuse. Antipilling töötlus on suur pluss, kuna see aitab fliisil säilitada selle uue välimuse kauem, vähendades materjali topiliseks muutumist.

Jacket fliis on ideaalne valik meestele, kes hindavad kvaliteeti ja stiili ning vajavad rõivast, mis oleks mitmekülgne ja praktiline erinevates olukordades – olgu see siis kontoris, välitöödel või vaba aja veetmisel. See klassikalise tegumoega fliis on mugav, soe ja stiilne, mis teeb sellest väärtusliku lisandi igale garderoobile. Meeste mudel
 Sobib ideaalselt tööl ja vabal ajal kandmiseks
 Soojustav kangas
 Täispikk vormitud lukk
 Taskud vormitud lukuga
 Antipilling töötlus (kangas ei lähe lihtsalt topiliseks)
 Materjal: 100% polüester
 Kaal: 280 g/m² 16.9€ 
 3XL : 17.9€ 
 4XL : 18.9€ 

 4XL : black, navy blue, royal blue 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED